Витачів, невелике село Обухівського району, вважається одним із найстаріших поселень України.
Це мальовниче місце привертає увагу своїми захоплюючими краєвидами та неперевершеною природою.
При вході на гору “Княжий шпиль” подорожніх стрічає величний вітряк із тризубом на одній зі стін. Поруч – кілька дерев, уквітчаних стрічечками – явними ознаками звичного туристичного “загадування бажань”.
“Україна – вона не лише на Землі… Є й інша, Небесна Україна, котра дивиться в наші душі мільйонами галактик та міріадами зірок. Вона була, є і буде завжди, поза Простором і Часом. І майбутній Вітаполіс, — Місто Життя, Оселя Життя, стане початком ВЕЛИКОГО ЗОРЯНОГО МОСТУ людства” – то слова письменника, поета Олеся Бердника, який започаткував на Княжому шпилі у Витачеві Українську Духовну Республіку, що її описав у своїй “Горній Республіці” Григорій Сковорода.
Також на горі є камінь-пам’ятка, під яким сховано “Послання у вічність”. Відкрити заповідано тоді, коли людство подолає час і смерть.
Взагалі в межах Витачева нараховують близько десяти курганів. Найбільш загадковим з них є гора Красуха, яка являється найвищою точкою Правобережної Київщини. ЇЇ також називають окремим місцем сили, дослідники стверджують, що Красуха — одна з найпотужніших позитивних енергетичних точок планети.
Приїхати в село Витачів – ніби побувати в космосі. Від станції метро Видубичі в Києві до Витачева – якихось 40 хвилин їзди. І ти – в іншому вимірі: з крутих пагорбів відкривається приголомшливий вид на Дніпро-Славутич, по якому ходили козацькі чайки й до середини якого долетить не кожен птах.